מחקרים וחדשות מהעולם

הינך נמצא כאן

מחקר חדש שפורסם בירחון לרפואת ילדים, מצא כי ילדים שסובלים מהפרעות שינה עלולים לסבול מסיכון מוגבר להשמנה ומחלות הנובעות ממנה.

במטרה להתמודד עם נזקי ההשמנה והמחלות הנובעות ממנה, יצאה לדרך תכנית חדשה במסגרת הוועדה האירופית של ארגון הבריאות העולמי

מס סוכר: העיר ברקלי שבקליפורניה היא הראשונה בארה"ב לחוקק חוק המטיל מס מיוחד על משקאות ממותקים

מחקר של אוניברסיטת קליפורניה מצא כי שתייה מופרזת של  משקאות ממותקים עשויה להיות קשורה  למבנה הכרומוזומים בתא, באופן שמאיץ את הליכי ההזדקנות. 

במסגרת יוזמה חדשה באוניברסיטת קליפורניה, נאספו נתונים מלמעלה מ-8,000 מחקרים על הקשר בין צריכת סוכר לבריאות, ומהם עולה עדות מוצקה לקשר בין צריכת סוכר מופרזת לפגיעה בבריאות.

מחקרים וחדשות מהעולם: פעילות גופנית מתונה וקבועה בגילאים המבוגרים, מסייעת בשימור יכולות הניידות העצמאית 

אם גם אתם רוצים להפוך את הפעילות הגופנית לחלק מהשגרה שלכם, אבל לא מצליחים להתמיד בכך, המחקר הבא עשוי להסביר מדוע זה קורה

אוכלים מסודר,שומרים על הבריאות: דילוג על ארוחות ,נמצא כקשור לסיכון מוגבר לפתח עודף משקל ומחלות הנובעות ממנו. כך לפי מחקר חדש שפורסם ב- European Journal of Nutrition.

השקעה משתלמת: אנשים שהקפידו על תזונה ים תיכונית בשילוב עם פעילות גופנית במשך שמונה שבועות, נהנו מהיתרונות הבריאותיים של אורח חיים כזה, אפילו שנה אחרי – כך לפי מחקר בריטי שפורסם במגזין Microvascular Research.

התקנות מרחיבות את חובת הסימון התזונתי במזון באופן משמעותי, כך שהן יחולו גם על רשתות בתי קולנוע בהן נמכרים פופקורן, חטיפים ומשקאות, רשתות פיצה וגלידריות. 

עמודים